Kadra

.

.

Jesteśmy grupą ludzi kochającą narciarstwo! Chcemy żyć z radością i pasją, a także dzielić się tym z innymi!

.

.

.

Przemysław Nowak

.

.

Założyciel  i główny trener sekcji TNT Ski&Racing Team Przemysław Nowak jest również wiceprezesem Krakowskiego Stowarzyszenia Narciarskiego oraz właścicielem firmy Treningi na tyczkach. 

.

Trener z wieloletnim doświadczeniem. Wychowany w rodzinie, która od trzech pokoleń zajmuje się profesjonalnie sportem – narciarstwo, judo, kajakarstwo – ma to we krwi! Czołowy zawodnik Polski masterts. 

.

W swojej pracy wykorzystuje doświadczenia z innych dyscyplin sportowych, które również uprawiał. W młodości był członkiem kadry narodowej i mistrzem Polski w Judo. Ścigał się na motocyklach. Reprezentował swoje szkoły na szczeblu wojewódzkim w lekkiej atletyce, piłce nożnej i siatkówce.

.

Warto też dodać, że Przemek przez wiele lat pracował na stanowiskach kierowniczych oraz zajmował się coachingiem dla pracowników dużych firm polskich i zagranicznych w zakresie szkoleń motywacyjnych oraz szkoleń z zarządzania sobą i czasem.

.

Mocne strony Przemka to: wiedza, doświadczenie, spokój coacha i cięty dowcip 😊

.

.

.

.

.

Ela Fijołek

.

.

Prezes Stowarzyszenia, świetna koordynatorka, a także duch pozytywnej energii.

.

Ela, mimo tego, że jest amatorką narciarstwa jest głęboko emocjonalnie związana z tym sportem. Na wyjazdach wszyscy z teamu zawsze mogą liczyć na jej radość, chęć do działania i pomoc w wielu sprawach. Od strony organizacyjnej Ela jest osobą niezastąpioną. Jest odpowiedzialna za wszystkie sprawy formalne, a także kontakt w sprawie Legitymacji KSN.

.

Uwielbia sport i aktywność na świeżym powietrzu. Jest instruktorem sportów ekstremalnych i wszyscy, którzy ją znają dobrze wiedzą, że nie ma z nią żartów!

.

Mocne strony Eli to: doskonała organizacja pracy, humor i chęć do działania oraz Ela to mistrzyni gier planszowych 🙂

.

.

.

.

.

Angelika Mazur

.

.

Koordynatorka naszych treningów i obozów oraz oraz nieocenione wsparcie mentalne dla młodszych zawodników sekcji.

.

Czynna zawodniczka międzynarodowej federacji narciarskiej FIS. W swojej karierze mimo młodego wieku wywalczyła już 81 medali na zawodach w Polsce i zagranicą, a to dopiero początek jej kariery międzynarodowej. Stypendystka programu dla młodych sportowców AQUAPHOR pod patronatem Otylii Jędrzejczak i Aleksandra Doby „W swoim żywiole” oraz stypendystka Krakowskiego Stowarzyszenia Narciarskiego.

.

Mocne strony Angeliki to: pasja i determinacja w osiąganiu założonych celi oraz wzorowa organizacja z nutą kobiecej improwizacji 😊

.

Polecamy obejrzeć film, w którym Angelika opowiada o narciarstwie i swojej pasji:

.

.

.

.

.

Eryk Batorowicz

.

.

Trener z wieloletnim doświadczeniem, od dziecka uprawiający narciarstwo. Wychowanek krakowskiego AWF, były członek kadry Małopolski w narciarstwie alpejskim. Poza narciarstwem jego pasją są wszystkie sporty, w których można się ścigać! W lecie bardzo dużo czasu spędza na rowerze szosowym i windsurfingu.

.

Możecie być pewni, że Eryk podsunie Wam niestandardowe rozwiązania i nigdy w jego towarzystwie nie będziecie się nudzić.

.

Mocne strony Eryka to: energia do działania, inwencja oraz Eryk to po prostu dusza towarzystwa! 🙂

.

.

.

.

.

Piotr Krzakowski

.

.

Nasz Warszawski łącznik…

.

Od dziecka związany ze sportem. Tenis, kolarstwo szosowe, piłka nożna, pływanie, sporty siłowe to tylko niektóre z jego pasji oraz aktywnie uprawianych dyscyplin sportowych. Dzień bez sportu to dzień stracony.

.

Od dziecka uprawiający narciarstwo i trenujący w Warszawskich klubach narciarskich.

.

Psycholog sportu. Absolwent Szkoły Wyższej Psycholgii Społecznej w Warszawie.

.

Dla Piotra nie ma efektywnego trenowania narciarstwa bez całorocznego kompleksowego programu treningowego, obejmującego wszechstronne przygotowanie fizyczne oraz psychologiczne. Piotr posiada umiejętność łączenia różnych dyscyplin w ramach narciarskiego programu treningowego, a każdy dzień treningowy z Piotrem, musi mieć swój plan dostosowany do grupy.

.

Narciarstwo to jego pasja, sport to jego całe życie!

.

Mocne strony Piotra to: doskonałe zdolności organizacyjne, wszechstronne przygotowanie sportowe oraz Piotr to chodzący perfekcjonista i szczególarz 🙂

.

.

.

.

.

Weronika Morawska

.

.

Stoi na czele sekcji dziecięcej 🙂

.

Weronika na nartach jeździ zanim nauczyła się chodzić, a góry wzywają ją ciągle, nie tylko w zimie! Jej narciarskim atutem jest bardzo lekka i dynamiczna jazda, co w pracy z dziećmi ma ogromne znaczenie, gdyż w znacznej mierze uczą się przez obserwację.

.

Oprócz narciarstwa działa w harcerstwie, dzięki czemu ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadzi zajęcia oraz organizuje obozy i inne formy wyjazdowe dla dzieci. Jest komendantką szczepu, gdzie wspiera innych wychowawców w działaniu oraz prowadzi Harcerski Klub Ratowniczy.

.

W pracy z najmłodszymi bardzo ważne są umiejętności mediacji i negocjacji 🙂 Weronika doskonale to wie jako studentka mediacji, negocjacji i etyki.

.

W wolnych chwilach pływa na otwartych wodach i składa origami, a zwłaszcza żurawie! Weronika to pełna pasji, super narciarka. Jej podopieczni mogą się od niej wiele nauczyć, a także spędzić ciekawie czas w pozytywnej i energetycznej atmosferze!

.

Mocne strony Weroniki to: entuzjazm i spokój, czyli umiejętność łączenia ognia z wodą 🙂

.

.

.

.

.

Mateusz Bucki

.

.

Szef bandy młodych Lwów TNT Lionhearts 🙂

.

Na nartach spędził pół życia i nigdy nie będzie miał ich dość. Energiczny, zaangażowany, z pasją przekazuje wiedzę narciarską, mówiąc o technice oraz pokazując ją na własnej skórze.

.

Student AWF. Czynny zawodnik zawodów akademickich oraz mistrzostw Polski amatorów.

Wielokrotny zwycięzca Ligi MOZN we wszystkich kategoriach: slalomie, slalomie gigancie, klasyfikacji generalnej.

Mistrz Polski amatorów w slalomie 2021.

V-ce mistrz Polski amatorów w slalomie i slalomie gigancie 2023.

.

Nie boi się ciężkiej pracy i pokonywania wszelkich barier. Praca z dziećmi i młodzieżą to dla niego codzienność i zdeklarowane powołanie.

.

PS. Nikt też tak dobrze jak Mati nie rozumie chęci młodych lwów TNT do zabawy i psikusów 🙂

.

Mocne strony Matiego to: energia i zaangażowanie!

.

.

O NAS W RADIU KRAKÓW